Scottie Go! Adventures: Labirynt (PL)

Ilość graczy: 1+
Minimalny wiek: 6+
Język: polski

W trakcie międzygwiezdnej podróży Scottie musi wylądować na nieznanej asteroidzie. Pomóż Scottiemu zebrać kryształy, które zasilą jego statek i umożliwią dalszą podróż. Poznaj kluczowe pojęcia programowania, ułóż rozwiązania zadań z kartonowych klocków i sprawdź je za pomocą darmowej aplikacji.

Więcej szczegółów

97,48 zł

Wiecej

Scottie Go! Labirynt to 52 zagadki logiczne i łamigłówki, które będą wyzwaniem zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy. Gra polega na sterowaniu głównym bohaterem za pomocą klocków do programowania, które układamy ze sobą jak puzzle. Przygody Scottiego, który wykona każdą ułożoną przez nas instrukcję, obejrzymy za pomocą darmowej aplikacji Scottie Go! Adventures: Labirynt na ekranie urządzenia mobilnego lub tabletu. Wewnątrz aplikacji zawarty jest interaktywny kurs programowania. Scottie Go! Labirynt, w porównaniu do pozostałych gier z rodziny Scottie Go!, zawiera kolejne rodzaje obiektów w grze (flagi i teleporty). 

Nowocześnie i kreatywnie

Scottie Go! Labirynt to innowacyjne połączenie multimedialnej aplikacji edukacyjnej na urządzenia mobilne i kartonowych klocków do sterowania bohaterem. Kinestetyczny aspekt zabawy pozwala na przełamywanie barier związanych z poznawaniem abstrakcyjnych pojęć i sprzyja pracy w grupie. Starannie zaprojektowane środowisko gry stopniowo wprowadza użytkowników w świat programowania i rozwijają intuicję algorytmiczną podczas wykonywania zadań o rosnącym poziomie trudności.

Dla kogo?

Gra przeznaczona jest dla dzieci od 6 roku życia. Grać możemy pojedynczo, jednakże gra w Scottie Go! Labirynt to także doskonała okazja do zabawy i pracy w zespole 2-3 osobowym. Dla najmłodszych graczy zaleca się pomoc rodzica lub opiekuna.

Elementy gry: 

Scottie Go! Labirynt składa się z pudełka z kartonowymi klockami i aplikacji na urządzenia mobilne lub tablety.

Klocki – służą do pisania komend, które będzie wykonywał Scottie. Mają też zdefiniowane zadanie: pozwalają graczom przyswoić podstawowe pojęcia programistyczne.

Aplikacja – za jej pomocą skanujemy ułożony z klocków program przez wykonanie zdjęcia lub nagranie wideo. Po zeskanowaniu programu Scottie wykona go linijka po linijce, a gracz będzie mógł się przekonać, czy zadanie zostało prawidłowo rozwiązane. 

Zawartość pudełka:

  •         57 kartonowych klocków do sterowania bohaterem
  •         Instrukcja
  •         Kod licencyjny

Pudełko NIE zawiera tabletu.

 

Wymagania sprzętowe:

MINIMALNE WYMAGANIA DLA SYSTEMU ANDROID:

System w wersji 4.1.2 lub nowszej, procesor dwurdzeniowy 1.2 GHz, tylna kamera 2 Mpix

MINIMALNE WYMAGANIA DLA SYSTEMU iOS:

System w wersji 8 lub nowszej, iPhone 5s lub nowszy, iPad czwartej generacji lub nowszy.

Pobierz darmową aplikację Scottie Go! Labirynt

Rozmiar aplikacji: 138 MB

 

Akcesoria

10 innych produktów w tej samej kategorii: